פורטל סוכנים

מה עונה להגדרה של סוכן ביטוח?

סוכן ביטוח הינו מי שמתעסק ברישיון במכירה של פוליסות ביטוח, אותן מנפיקות חברות הביטוח, ואף הינו נותן עזרה התחלתית למבוטחים בזמן של הגשת תביעה לחברת הביטוח.

המקום של חברות ביטוח קונבנציונליות, וסוכני הביטוח הרגילים, עדיין נמצא בתחום הדיגיטלי שבו מבוצעים ביטוחים ישירים , המעלות של חברות הביטוח הישירות אל מול סוכן ביטוח אישי באות לידי ביטוי כי עבור חברות ביטוח קיימות חלופות של שיווק ניכרות, יותר איכותיות. כמו כן, כל ההיבט של עמלת הסוכן ומנגנון התמיכה בו שקיימים לכל חברה שפועלת ביחד עם סוכני ביטוח במשק, דבר שאינו עשוי להתרחש אצל סוכן ביטוח. שירות שניתן במשך עשרים וארבע שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע על ידי מוקדן , ישיב לכם בכל עת בכל תחום שאוותה נפשכם. עלויות – בדרך כלל, העלות אותה גובה חברה באופן ישיר יהא מועט בהפרשים מזעריים.

פורטל סוכנים מנורה–

במקום של השירות של מנורה פורטל סוכנים בנקישה אחת על הכפתור באפשרותכם לקבל סטטוס בהיבט של הפנייה שלכם בכל הערוצים של חברת הביטוח מנורה מבטחים. כמו כן, באפשרותכם לקבל כל מיני דו"חות על הרכוש שלכם, באופן ישיר לכתובת הדואר האלקטרוני שלכם ואף להציץ ליתרת האגירה של קופת הגמל עבור הילדים שלכם, שאותה מנהלת החברה. הדוחות שלי בתוך מנורה מבטחים פורטל סוכנים – בעמוד הדו"חות שלי באפשרותכם להביט בדו"ח על רכוש שבאמתחתכם בחברת מנורה מבטחים. בתוך פורטל סוכנים, עמוד סטטוס הפניות שלי באפשרותכם לבחון את הסטטוס של הפניות שלכם ואת הסטטוס של התביעות שלכם בביטוח בריאות ופנסיה.

הפניקס פורטל סוכנים –

  • באפשרותכם להצטרף בתוך פורטל סוכני הפניקס אל קרנות השתלמות, קרן הפנסיה, קופות גמל של חברת הביטוח הפניקס אקסלנס פנסיה וגמל.
  • ברוקראז' מסחר עצמאי הינו מן הברוקרים הראשיים של מסחר ברחבי העולם ובמדינת ישראל במסחר במט"ח ובמחקר ללקוחות פרטיים ולקוחות מוסדיים.
  • ניהול תיק השקעות – הפניקס מומחית במנעד רב של חלופות ומכשירי השקעה ללקוחות עסקיים וללקוחות פרטיים במדינות אשר על כל הגלובוס בכלל ובמדינת ישראל בפרט.

הראל פורטל סוכנים –

כמבוטחים באחת מפוליסות ביטוח תאונות אישיות של חברת הראל, ביכולתכם למנות סוכן ביטוח אחר בהתאם לדרישה שלכם, שידאג בשבילכם בתחום של פוליסת הביטוח שרכשתם. מינוי של סוכן ביטוח שונה, אשר נערך על ידי מסמך של סוכן חדש, נותן ייפוי כוח לסוכן ביטוח המועדף עליכם, כדי שיפעל בצורה עצמאית או מטעם החברה, לטפל בפוליסות שלכם. קיימת עבורכם אופציה לעדכונים בסיטואציה של הדרישה שלכם בכל זמן נתון על ידי שתי אפשרויות – או באמצעות סוכן הביטוח או באמצעות פורטל סוכנים הראל.

מנורה מבטחים פורטל סוכנים –

על ידי מנורה פורטל סוכנים באפשרותכם לבצע קישור מהיר לדיווח בלי כל צורך להתחבר. כעת, ניתן לדווח באופן ישיר, בהקשה על כפתור אחד בלבד. דו"חות והיתרים לעובדים – כניסה לשם הפקת מסמכי 161 ו- 161 א' לעובדים. דיווח ותשלום – מערכת חיצונית – לעמיתי חברת מנורה קיימים גמל, פנסיה, וכן ביטוח לכל מיני חברות.

מגדל פורטל סוכנים –

לאיזה פורטל סוכנים מגדל ברצונכם להירשם?

מעסיקים וביטוח חיסכון לטווח הארוך או לחלופין ביטוח כללי לעסק, רכב, רכוש וכיוצא בזאת. פורטל המעסיקים של חברת מגדל נותן בידכם קבלת אינפורמציה הודות חיסכון פנסיוני של העובדים שלכם, אפשר לדווח הודות תשלומי עובדים, להנפיק דו"ח עכשווי, להוסיף עובד למוצר פנסיוני ולדווח על תום עבודתו וכיוצא בכך.

מידע מקצועי נוסף שיכול לעניין אותך

רגולציה

רגולטור ויקיפדיה – ההתפתחות של הרגולציה במדינת ישראל אינה התרחשה תוך פרוצדורה מסודרת ובחשיבה ארגונית כוללת. החל בשנות ההקמה הראשונות של מדינת ישראל רוב אמצעי

קרא עוד »

פנסיה נט

מה הינו פשר הדבר של פנסיה נט? קרן גמל נט פנסיה מהווה תכנית שמעניקה פתרון לשלוש סיטואציות של חיים. היעד הראשי של גמל נט קרנות פנסיה

קרא עוד »

פורטל סוכנים

מה עונה להגדרה של סוכן ביטוח? סוכן ביטוח הינו מי שמתעסק ברישיון במכירה של פוליסות ביטוח, אותן מנפיקות חברות הביטוח, ואף הינו נותן עזרה התחלתית

קרא עוד »

מסמך הנמקה

נושא החיסכון הפנסיוני הביא מאז ומעולם בלבול והסתייגות אצל תושבי מדינת ישראל, אשר לא בקיאים בענף הנ"ל. משרד האוצר הבין את הבעיה ועשה מהלכים אשר

קרא עוד »

מסלקה פנסיונית

מה הינה המסלקה הפ​​נסיונית? מסלקה פנסיונית משרד האוצר הינה מיזם שיזם משרד האוצר, על מנת לתת בידכם אפשרות של העברת מידע בשלמותו בהיבט כל החסכונות

קרא עוד »

מינוי סוכן

מינוי סוכן הראל בריאות – ​​ביכולתכם, בתור מבוטחים באחת מן פוליסות ביטוח הבריאות של חברת הראל, למנות סוכן ביטוח חדש, בהתאם לדרישתכם, שיטפל בשבילכם בפוליסת

קרא עוד »